Sezonun En İyisi Olmaya Hazır Olun!


Merhaba Çekişte ailesi! Kendimizi masmavi sulara bıraktığımız, sıcacık güneşin tadını çıkardığımız bu günlerde, modanın kalbi de Bodrum’da atmaya devam ediyor. Bu yaz az eforla çok şık görünmek isteyenler, SokakMood plaj modasının trendlerini sizler için derledi!
2019 plaj modası bize her zevke uygun hem şık, hem de rahat sayısız seçenek sunuyor! Sezonun trendleri arasında spor şık uzun kollu mayolar, ikonik desenli bikini takımları ve kemerli tek parça mayolar öne çıkıyor.
Yazın Öne Çıkanları
Bahardan kalma hayvan baskısı deseni modası, bikinileri de ele geçirmiş durumda. Beyazın zarafeti bikini ve mayolara da yansıyor. Puantiyenin sevimliliği, çiçek desenlerinin hoşluğu ve rengarenk çizgileri üzerlerinde taşıyan yüksek bel bikini altları ise plajların enerjisini yükseltiyor.
En Sevdiğimiz Trendler Bu Sezon da Bizimle!
Deniz, kum ve güneşin enerjisini en iyi anlatan dokulardan hasır, bu sezon güneş gözlüklerini de ele geçirmiş durumda. Spor ve şık keten gömlekler bir yandan pareo görevi görürken, diğer yandan da tarzımızı güçlendirmeye devam ediyor. Geçen yaz hemen hemen hepimizin edindiği deniz kabuğu detaylı aksesuarlar, bu sezon da tahtı kimselere bırakmıyor!