Capcanlı İlkbahar-Yaz Sezonuna Hazır Olun!


Enerjisiyle birlikte gelen bahardan herkese merhaba! Bu ilkbahar-yaz modası güneş gibi cıvıl cıvıl ve çok canlı olacak. Enerjimiz kıyafetlerimize ve aksesuarlarımıza da yansıyacak. Canlı, bembeyaz kombinler, nude toprak tonları takımlar ve daha fazlasıyla karşınızdayız! Bu sezon baştan aşağı bembeyaz olmak trend bizden söylemesi! Beyazın verdiği enerjiyle bahara ve yaza daha da yüksek enerjiyle başlayacağız. Ayrıca koleksiyonlarda nude kahve tonlarında takımlar da mevcut. Hem kombinlemesi kolay, hem de nude renkler daha ince ve uzun gösteriyor. Yani inanılmaz kurtarıcı! Bir diğer öne çıkan parça ise “batik” diye bildiğimiz asit yıkama denim. Yalnızca bir denim kombini ile dikkat çekici, farklı, cool ve rahat hissetmek mi? Daha ne isteriz ki! Leoparın Cazibesini Keşfedin! Her mevsime kolayca uyum sağlayan turuncu ve kırmızı kışın olduğu gibi ilkbahar ve yazda da en canlı tonlarıyla karşımızda! Leopar deseni de sık sık göreceğiz.
Hem Spor Hem Şık En Cool!
Spor şıklık hiç bu kadar alışılmışın dışında olmamıştı! Bisikletçi taytları öyle kullanışlı ki kombininize göre spor da olabiliyorsunuz şık da bizden söylemesi!
Davetlerin En Femineni
Yaz Akşamlarının Favorisi Abartılı feminen kollar ve rengarenk çiçek desenleriyle romantik şıklığı gece davetlerinize harika bir şekilde yansıtabilirsiniz. Üstelik bu ayrıntılarla adeta bir trend ikonu oluyorsunuz!