MODA

2019 Kış Trendleri

Yenilikçi Bir Sezonun Habercisi:

Yaz Akşamlarının Favori Görünümleri

Bodrum’da yaz mevsimi hem gecesi, hem de gündüzüyle capcanlı, dopdolu ve çok keyifli; tıpkı moda dünyası gibi! SokakMood olarak sizler için, yaz akşamlarına şıklığınızla imzanızı atacağınız favori görünümleri derledik.

2018 Erkek Plaj Modası

Plaj Stilinizin Anahtarı: Doğru Mayo Seçimi

2018 Kadın Plaj Modası

Yazın coşkusu hepimizi iyiden iyiye sarmışken, biz de SokakMood olarak bu sezon plajları ele geçiren moda trendlerini yakından inceledik. Denizin, kumun, güneşin ve Bodrum’un keyfini sürerken şıklığınızdan da ödün vermek istemiyorsanız, bu yazımız tam sizlik!

2018 İlkbahar ve Yaz

Merhaba Çekişte ailesi! Sokakmood olarak sizlerle buluşmak için sabırsızlanmaya başlamıştık, nihayet sizlerin karşısına cıvıl cıvıl bir İlkbahar-Yaz derlemesi ile çıktık!

Erkek Moda

Erkek modasının son yıllardaki popüler renkleri camel ve açık gri, minimal detaylarıyla 2018 Kış sezonuna TWN ile damgasını vuruyor.

2018 KIŞ TRENDLERİ

Yeni yıl ile birlikte yılın en soğuk günlerine geçiş yaptığımız zamanlara geldik. Yalnız bu soğuk günler için kıyafetlerinizde de koyu renklere gitmeyi düşünmeyin; çünkü bu kış, koleksiyonlarıdaki renk ve desen çeşitliliği tahmin ettiğinizden de fazla. Özellikle kırmızı renge dikkat!