SÖYLEŞİ

KEREMCEM

Kerem ile Aslı'nın “Kerem”i, Aşk Oyunu’nun Sarp’ı, Kimse Bilmez’in Ali’si…

MURAT ŞEKER

Yönetmen, yapımcı, senarist, oyuncu… Başarıyla taşıdığı tüm bu kimlikler bir yana Fenerbahçe sevdası bir yana…

Nasipse Olur

Çekişte Dergisi ve Mopp Ajans olarak genel koordinatörlüğünü üstlendiğimiz, Kasım ayında vizyona girecek olan romantik komedi “Nasipse Olur”un başrol oyuncuları Algı Eke ve Burak Sevinç ile sette keyifli bir röportaj yaptık.

Zeynep Casalini

Bir çift mavi göz ve fonda şahane bir ses… Bir bahar akşamı rastladık Zeynep Casalini’ye. Yeni single’ını, projelerini, Bodrum’u, veganlığı, hatta duvarlarını konuştuk. Casalini’nin anlatası bizim de dinleyesimiz vardı.

Dualarım kabul oldu…

Batı Yakası Müzikali’nin Anita’sı, Mavi Gece’nin bıçkın Emel’i, Taş Mektep’in müdiresi, Günce’nin Melike’si ve Kalk Gidelim’in uslanmaz karakteri, Mustafa Ali’nin biricik aşkı Nurcan…

Şarkılara sorduk, birbiri ardına döndü plaklar…

“Vurgun”, “Seviyorum İşte Var mı Diyeceğin”, “Çiçekler Yasta” ve daha nice ölümsüz şarkıyı o nakşetti gönül telimize.

Tutkulu bir yaşamın baş aktörü… Neco...

53 yıllık sanat yaşamı boyunca yalnızca başarılara değil, nice ilklere imza attı. 1967 yılında ilk canlı TV yayınını gerçekleştirdi. Üç ünlü dünya klasiğinde başrol oynayan ilk ve tek sanatçı oldu. Dünya Olimpiyat Komitesi’nden ödül alan ilk sanatçıydı.

BİR KENT OZANI'NIN YAŞAMA DOKUNUŞU...

Masal tadındaki şarkılarının yanısıra kaleme aldığı öykü ve şiirleri ile yaşama renk katarken, son albümünde “Miş” ile soruyor içinin rengini. Ekliyor “Ama yolum çok, yolum çok uzun. Ama yolum dar, küçüçük sokaklar”. Merak ediyoruz ne öyküler, ne sürprizler bekliyor bizleri… Kendi tabiri kent ozanı Jehan Barbur’la Savra’da buluştuk. Müzikle başladık, renkli kişiğine ve her konuya değindik…

KAAN ÇAKIR

Kara Melek dizisinde Ertan karakteri ile tanıdı Türkiye onu. Bir İstanbul Masalı’nda Necati olarak çıktı karşımıza… Bostancıbaşı Latif karakteri ile hepimizin sempatisini kazandı. An geldi Gazzeli bir balıkçıyı canlandırdı. Yakın zamanda ise, Bodrum Masalı’nın Cahit’i olarak ekranlarda boy gösterdi.