Barınaklara Bayram Geliyor…


Bu proje, Bodrum barınaklarında yaşamını sürdüren dostlarımızın yüzünü güldürecek.
Çağatay Veteriner Kliniği tarafından organize edilen “Barınaklara Bayram Gelsin” adlı sosyal sorumluluk projesi patili dostlarımızın sesine kulak veriyor.
Projenin amacı, bu bayramda Bodrum Yarımadası'nda bulunan Güllük, Turgutreis ve Torba Barınağında yaşayan can dostlarımızın ihtiyaçlarına katkı sağlamak, aynı zamanda barınaklarda canla başla çalışan arkadaşlarımıza destek olmak.
Bu hedefle oluşturulan web sitesinde barınaklarda ihtiyaç duyulan malzeler liste halinde yer almakta. Mama, vitamin, göz merhemi, oyuncak, battaniye, mama kabı. Liste uzayıp gidiyor. Sevgi ve ilgi elbette ilk sırada.
Projeye katkıda bulunmak isteyenlerin barınakların ihtiyaç listelerini www.barinaklarabayramgelsin.com üzerinden incelemeleri mümkün. Özetlemek gerekirse; patili dostlarımızın ihtiyaçlarını ister barınaklara, istenirse kliniğe bırakarak destek olabiliyoruz. Sadece ihtiyaç listesini göz önünde bulundurarak destek olunması projenin başarısı için hassas bir konu. Belirtmekte fayda var, maddi bağış kabul edilmemektedir.
#BarınaklaraBayramGelsin, çocuklarımızın yüzü gülsün!